«Пліч-о-пліч». Легка атлетика

14 квітня наша команда молодшої вікової категорії (3–4 класи) взяла участь у районному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з легкої атлетики. Наші юні спортсмени гідно пройшли всі випробування, продемонстрували витривалість, командний дух і наполегливість та вибороли почесне ІІ місце! Пишаємось нашими дітьми, які достойно представили ліцей!

Щиро дякуємо вчителям фізичної культури Павленко Олені Геннадіївні та Шульженку Антону Олександровичу за якісну підготовку команди, підтримку та віру в кожного учня.

Цю сторінку відвідували: 5 раза(-ів)

Перше Онлайн Радіо "Школа"

Молодші класи
Завантаження...
  • Молодші класи
    Завантаження...
  • Середні класи
    Завантаження...
  • Старші класи
    Завантаження...
  • Освітяни та батьки
    Завантаження...